-- annonse --
Nyheter
STOR KLUBB: Skeid er en stor klubb med rike tradisjoner, og søker nå etter ny daglig leder. Foto: skeid.no
Ivar Thoresen
Ivar Thoresen
Redaktør/Journalist Fotballtreneren

907 40 551

– De siste årene har det vært satset hardt på å gjenreise «talentfabrikken» Skeid. Dette arbeidet er godt i gang, med A-laget som lokomotiv. Vår daglige leder søker nye utfordringer etter syv år hos oss og vi søker derfor etter en ny daglig leder som vil være med å bygge Skeid videre til å bli en klubb i norsk toppfotball med en bred og god barne- og ungdomsavdeling, skriver Skeid på sin hjemmeside der de søker etter ny daglig leder.

Klubbens daglige leder vil ha hovedansvaret for drift av organisasjonen, herunder økonomi, personal, administrasjon, kommunikasjon og marked.
  – I jobben vil du stå i spissen for videreutvikling av en av Oslos største barne - og ungdomsavdelinger, i tett samarbeid med sportsjefer, trenere, frivillige og samarbeidspartnere, skriver klubben.

Oslo-klubbens nye daglige leder skal ansettes i 100% stilling og søknadsfrist for jobben er senest 6. august.

-- annonse --