-- annonse --
Nyheter
UTVIKLINGSSJEF: Skeid søker utviklingssjef for aldersgruppen 5-19 år. Foto: skeid.no
Teddy Moen
Teddy Moen
Daglig leder Norsk Fotballtrenerforening

918 85 123

Skeid har inngått et skolesamarbeid med WANG, og fra høsten skal Skeidspillere kombinere skolehverdag på WANG med spill i Skeid. Klubben har derfor valgt å opprett en ny stilling som sportssjef for hele utviklingsavdelingen, som kombineres med arbeid på WANG Ung.

Skeid søker trenere som har erfaring som fotballtrener, og som nå ønsker å jobbe mer med spillerutvikling, trenerutvikling og på klubbnivå. Stillingen lar seg ikke kombinere med å trene lag i Skeid, eller i andre klubber.I rollen som WANG-lærer vil man jobbe operativt på feltet med fokus på enkeltutøveren. I klubbhverdagen vil treneren følge opp de samme spillerne i deres respektive lag i Skeid.

På Akademiet vil vedkommende lede klubbens trenerne, og sørge for at Skeid har god kvalitet og gjennomfører i henhold til vår faglige plan. Mange av trenerne på Akademiet er trenere for klubbens respektive ungdomslag, og dtreneren får et stort ansvar for å utvikle trenerne, samt skaffe nye når behovet oppstår.

Er du interessert?

Klikk deg inn på stillingsutlysningen på klubbens hjemmeside her

• Fristen for søknad med CV er 14. april 2019.

-- annonse --