-- annonse --
Nyheter
Jan Otto Solberg
Jan Otto Solberg
Nettmedarbeider

938 58 224

Klubben er en fleridrettsklubb fra Jørpeland i Ryfylke og er den klubben i Norge som har vært lengst i nåværende i 3 divisjon. Jørpeland har drøye 7000 innbyggere og ligger i Strand Kommune. Fra 1 januar 2020 er kommunen landfast med Stavanger via Ryfylketunnelen og Stavanger ligger kun 15-20 kjøretur unna. Klubben spiller kampene sine på gress på Jørpeland Stadion og har meget gode treningsfasiliteter med to gressbaner, to kunstgressbaner samt Ryfylkehallen som klubben disponerer tid i. Klubben er en breddeklubb med mange satsingområder.

Setter utvikling høyt

Staal er en klubb som er stort sett egenforsynt med spillere og som setter utvikling av unge spillere høyt. Denne sesongen har hele 14 juniorer hatt spilletid og 9 av disse har startet kamper. Klubbens juniorlag spiller i Junior Elite i Rogaland og vant også jrklassen i Dana Cup denne sesongen. Nedover i yngre klasser gror det veldig godt med talenter. Klubben har tett samarbeid med Viking gjennom TrenerLøftet som har ført til stort løft i kvaliteten på treningene i barnefotballen. De har også samarbeid med Strand Videregående Skole som har idrettsfag med fordyping i fotball.Staal Jørpeland er godkjent som Kvalitetsklubb av Norges Fotballforbund og vi er opptatt av å videreutvikle klubben i samsvar med retningslinjene for kvalitetsklubber.

Lønns- og arbeidsbetingelser avtales med den som får stillingen med mulighet for 100% for den rette kandidaten.

Vi er ute etter en trener som:

-Er tydelig overfor spillerne og liker å jobbe med utvikling av yngre spillere.

- Er god på kommunikasjon og arbeider godt i team.

- Ønsker å bidra til klubbutvikling.

- Innehar minimum UEFA B lisens, eller har relevant erfaring som spiller.

- Opptrer som leder i tråd med klubbens kjerneverdier og i samsvar med det som er nedfelt i klubbens sportsplan.

Søknad med CV sendes til

Spørsmål kan rettes til Stig Marthinussen- 92029895

-- annonse --